Pentru a răsplăti eforturile participanților („vânătorilor”), competiția va avea următoarele premii:

Premii Exploratori:
Premiul I – cont de economii BCR în valoare de 6.000 lei
Premiul al II-lea – cont de economii BCR în valoare de 3.000 lei

Toți cei care se califică în etapa finală vor beneficia de premii de participare: pușculițe, exemplare ale cărții Școala Banilor Bine Crescuți și ateliere de valori personale.

Activitățile Exploratorilor

ETAPA 1

ETAPA 2

Clasamentul Exploratorilor

# Avatar Name Pendo FLIPcoins
1 Manole Ilinca 65 89
2 Oana Sandor 40 77
3 Maria Stanescu 37 61
4 Larisa 26 53
5 Eric 36 35
6 Andreea Christina Micloș 27 35
7 Bucur 32 30
8 Alecsia 31 30
9 Alexandru Postolache 31 30
10 Toma Michelle 25 32
11 Sara 22 31
12 Vant Alexandra 12 38
13 Calin Filip Stefan 16 33
14 Radu Paul 15 34
15 Patricia 14 33
16 Uveges Kiara 40 7
17 Maria 14 32
18 Patrick 14 32
19 Andreas 13 32
20 Crisan Luca Bogdan 12 33
21 David Covalschi 13 32
22 EVUTZA 10 35
23 Frone 10 35
24 maia spatacean 13 32
25 Marin Denisa 14 31
26 Andrei Costian 13 31
27 Yeniatakan Ediz 12 32
28 Sima Costin Adrian 12 31
29 Gnandt Ariana 12 31
30 Lefter Aniela 13 30
31 Codin Alexandru Frâncu 12 31
32 ARIANA 12 31
33 Daniela Teodora 12 31
34 DavidG 12 31
35 Ilinca 12 31
36 Mihai Rares Fabian 12 31
37 Ada 11 31
38 Alexia Crinu 12 30
39 Eduard Matei 11 31
40 ilincaG 11 31
41 Rares beksi 12 30
42 Schuller Daniel 11 31
43 Adrian 11 30
44 Alexie Robert 11 30
45 ariana 11 30
46 Bianca Sandu 11 30
47 Davide Casaru 11 30
48 Ducu Elena Cristina 11 30
49 denissa.cernat 11 30
50 Mondoc Eduard 11 30
51 Flavia Dragan 11 30
52 Alexandra Cloșcă 11 30
53 GheorgheAndrei 12 29
54 Mihnea Andrei 11 30
55 Radu Cîrstea 11 30
56 MARIA RAICIU 11 30
57 Sandu Matei 12 29
58 Todireanu Stefan 11 30
59 StefanP 11 30
60 Turcu Razvan Valentin 11 30
61 Buna 12 29
62 Vlad Simion 12 29
63 Alex 10 30
64 Bodea Alexandru Bogdan 10 30
65 22 11 29
66 Cezar Simion 10 30
67 Clinci Arianna 10 30
68 Georrgeionut 10 30
69 Ghidion Adrian 10 30
70 David Andrei Glodeanu 10 30
71 Alex 10 30
72 Cireap Ianis 10 30
73 Bianca 10 30
74 Roman Maria 10 30
75 Alex 10 30
76 Marius 10 30
77 Murg Bogdan 10 30
78 ONITA BOGDAN 10 30
79 Richea Stefania 11 29
80 Cezar 10 30
81 MRS 10 30
82 Stan Angela Elisabeta 10 30
83 Toma Octavian 11 28
84 Ester Cojocaru 11 28
85 Cotelin Gabriel Radu 11 28
86 Cioclov Sofia Ioana 11 28
87 Voinea-Petrescu Dragoș-Eugen 11 28
88 Capsunica Zmeurica Ciresica 10 28
89 Adrian 10 28
90 Ioana 10 28
91 Ioana Șerban 10 28
92 Karina 10 28
93 Maria Sanda 10 28
94 Paltanea.Georgiana0123 10 28
95 Pop Lucas 10 28
96 ania rosca 10 28
97 Kos Sofia 10 28
98 Eddiii 10 28
99 Dinu 32 5
100 Firican 21 4
101 Mihai Popescu 24 1
102 Radu Mares 14 5
103 Denisa 10 3

Scroll to Top